Atribuită Cumpărare directă

revizie periodica cu inlocuire filtre si ulei motor, punti spate si cutie viteze; gresare pivoti; verificare electrica; sters defecte memorate; resetare termene rezize; inlocuire arc fata dr; inlocuit capace spoilar bara fata. Inlocuit izolatie motor spate, stergatoare, dispersor tripla spate, filtru bazin basculare Revizie programata si reparatii auto MAN - 1 BUC X 12184.45 RON.

Număr anunț
DA28457426
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.184 RON
Valoare atribuită
12.184 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.184 RON

din 12.184 RON estimat