Atribuită Cumpărare directă

Izolatie cu spuma poliuretanica rigida cu celula inchisa garaj masina stingere incendii 200 mp, grosime strat 10 cm

Număr anunț
DA28369129
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURI RACATAU (CUI 4546979)
Furnizor / câștigător
PMC & CO SRL (CUI 21646404)
Cod CPV
45261410-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat