Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE ELECTRICE FORMATE DIN : CORP NEON 2X36W CU CAPAC 3BUCx71,4286LEI CAPAC DOZA 80MM 35BUCx1,7647LEI CAPAC DOZA 100X100MM 25x3,0252LEI DOZA 100X200MM 2BUCx3,2773LEI SILICON SANITAR TRANSPARENT 5BUCx15,1260LEI ETICHETA 230V AUTOCOLANT 7X3CM 350BUCx2,6050LEI ETICHETA 400V ATOCOLANT 7X3CM 50BUCx2,6050LEI ETICHETA AUTOCOLANT ACCES INTERZIS PERS NEAUTORIZATE 15X23CM 10BUCx6,6387LEI ETICHETA AUTOCOLANT MATERIALE INFLAMABILE 15X20CM 10BUCx6,6387LEI ETICHETA AUTOCOLANT MATERIALE TOXICE 20X26CM 10BUCx6,6387EI ETICHETA AUTOCOLANT MATERIALE RADIOACTIVE 15X20CM 10BUCx6,6387LEI ETICHETA AUTOCOLANT TRUSA MEDICALA 15X20CM 5BUCx7,563LEI TRUSA MEDICALA+KIT 1BUCx217,6471LEI , Transport inclus în preț. Termen de livrare: 3 zileGaranție: 12 luni. Beneficiar: D.T.-Chimie-Conț. Responsabil achizitie:Pop Mugurel
- Număr anunț
- DA28429557
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.996 RON
- Valoare atribuită
- 1.996 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.