Atribuită
Cumpărare directă
LAMPA EXIT LED SUSPENDATA 4BUCx96,6387LEI LAMPA EXIT LED APLICATA 15BUCx41,1765LEI DOZA LEGATURA PT 80X80 6BUCx5,8823LEI CABLU MYYM 2X0,75MM 50Mx1,0924LEI PAT CABLU ADEZIV 12X12MM 15BUCx2,0168LEI DIBLU CARAMIDA 6MM 50BUCx0,1008LEI HZ SURUB L4X30MM 50BUCx0,042LEI DIBLU RIGIPS AUTOFORANT 20BUCx0,2521LEI. Transport inclus în preț. Termen de livrare: 3 zile. termen de garanție: 12 luni. Beneficiar: D.T.-FSPAC-Goia Ilie. Responsabil achiziție: Pop Mugurel.
- Număr anunț
- DA28348168
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.136 RON
- Valoare atribuită
- 1.136 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.