Atribuită
Cumpărare directă
PROIECTOR LED 100W IP65 10BUCx113,4454LEI, CABLU MYYM 3X1,5MM 20Mx2,9412LEI, MORSETA 6MM 4BUCx6,7227LEI, BANDA IZOLATOARE 20M 6BUCx2,5210LEI, BANDA PERFORATA M5 10M-ROLA 1BUCx15,1261LEI, SURUB INOX M5X30MM 12BUCx0,4202LEI, PIULITA INOX M5 CU AUTOBLOCAJ 12BUCx0,4202LEI. Transport inclus în preț. termen de livrare: 3 zile. Garanție. 12 luni. Beneficiar: D.T.-FSEGA-Conț Liviu. Responsabil achiziție: Pop Mugurel
- Număr anunț
- DA28325437
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.