Atribuită
Cumpărare directă
PMUD întocmit va respecta continutul cadru prevăzut în Ordinul Ministerului Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice nr. 233/2016, pentru aprobarea Normelor Metodologice de Aplicare a Legii Nr. 350/2001 privind Amenajarea Teritoriului si Urbanismul si de Elaborare si Actualizare a Documentatiilor de Urbanism. Societatea detine o experienta importanta in dezvoltarea planurilor de mobilitate urbană durabilă și studiilor de circulatie, trafic, transporturi, etc. desfasurand cu succes in ultimii ani mai multe astfel de servicii pentru orase și municipii (incluzând zone funcționale), zone metropolitate si judete. Pentru acceptarea acestei initieri de achizitie, va rugam, in momentul in care acceptati oferta, sa transmiteti pe adresa adina.bouaru@municipiulcodlea.ro o oferta care sa respecte cerintele caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA28463034
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.