Atribuită
Cumpărare directă
COMPONENTA JALUZELELOR VERTICALE SUNT ALCATUITE DIN GARNIJA, BENZI TEXTILE PLUS ACCESORIILE NECESARE BENZILOR TEXTILE SI SUNT REALIZATE DIN TIPURI DIFERITE DE TESATURI. POT FI CLASICE, AVANGARDISTE, PERSONALIZATE, ADAPTABILE PENTRU ANUMITE TIPURI DE INTERIOR CUM AR FI: SEDII DE FIRMA, SPITALE, SCOLI, APARTAMENTE SI CASE REZIDENTIALE, ORICEFEL DE SPATII CARE NECESITA UN GRAD RIDICAT DE PROTECTIE IGIENICO SANITARA (CABINETE MEDICALE). JALUZELELE VERTICALE POT FI ACTIONATE MANUAL PRIN STRANGEREA BENZILOR IN PARTI DE LA STANGA LA DREAPTA SAU DE LA DREAPTA LA STANGA IN PARTEA OPUSA, STRANGEREA BENZILOR CENTRAL SAU SUB FORMA DE CORTINA. DISPUNEM DE O GAMA EXTREM DE VARIATA DE TEXTURI SI CULORI ASA INCAT PUTEM SA AMBIENTAM ELEGANT SI MODERN, CLASIC SAU RETRO, ORICE SPATIU INTERIOR. IN PRET SUNT INCLUSE SI URMATOARELE SERVICII: MASURATORI, TRANSPORT SI MONTAJUL LA SEDIUL BENEFICIARULUI
- Număr anunț
- DA28323347
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- MAYDAY SRL (CUI 6370223)
- Cod CPV
- 39515440-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.720 RON
- Valoare atribuită
- 3.720 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.