Atribuită Cumpărare directă

Adjuvant pentru spalarea hainelor pe baza de inalbitor cu clor activ anorganic. bidon 25 kg

Număr anunț
DA28367699
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.367 RON
Valoare atribuită
2.367 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.367 RON

din 2.367 RON estimat