Atribuită
Cumpărare directă
FIVE SUPER SANITIZZANTE- Detergent concentrat lichid, nu produce spuma, se degradeaza biologic usor si este deci permis din punct de vedere al mediului. Aviz nr.2614BIO/02/09.21 - GRUPA PRINCIPALA 1 -TIPUL DE PRODUS 2 Produsul este testat conform SR EN 14885:2015 si respecta Ordinul MS 961/2016 Modul de ambalare: Bidon 5 L
- Număr anunț
- DA28354636
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.720 RON
- Valoare atribuită
- 8.720 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.