Atribuită Cumpărare directă

Instalare sistem de supraveghere video format din: NVR 8 CANALE VIDEO - 1 buc. Camere video IP 4 MP - 6 buc. Swicth POE - 1 buc

Număr anunț
DA28451648
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
MASTERS SECURITY SISTEMS S.R.L. (CUI 24103925)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.940 RON
Valoare atribuită
4.940 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.940 RON

din 4.940 RON estimat