Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile privind elaborarea documentatiei tehnico-economice, faza SF pentru obiectivul de investitii “Extindere iluminat public în Orașul Ștefănești” constau in: 1. Studiu de fezabilitate care să respecte cerinţele prevăzute de HG nr. 907/2016, privind etapele de elaborare si continutul cadru al documentatiilor tehnico-economice aferente obiectivelor/proiectelor de investitii finantate din fonduri publice, precum si toate normele si normativele tehnice in vigoare; 2. Documentatia SF va cuprinde parti scrise, parti desenate, toate componentele fiind elaborate pe baza studiilor, analizelor si borderourilor de calcul necesare fundamentarii investitiei. Partile scrise vor cuprinde informatii privind identificarea scenariilor/optiunilor tehnico-economice si analiza detaliata a acestora. Partile desenate vor cuprinde plan de incadrare in zona, plan de situatie si instalatii. Partile economice vor cuprinde deviz general, devize pe obiect si antemasuratori specifice. 3. Documentatie necesara obtinerii avizelor. Documentaţiile tehnice ce fac obiectul contractului se predau autoritatii contractante, la sediul acesteia, conform termenelor prevăzute în contract. Documente atasate: Tema de proiectare.
- Număr anunț
- DA28445799
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
- Furnizor / câștigător
- MGM UNIC ELECTRO IMPEX SRL (CUI 32110176)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.700 RON
- Valoare atribuită
- 8.700 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.