Atribuită Cumpărare directă

BCAA 180 cps 1 buc, Goldrink Premium 3 buc, Glutamine 2 buc, V protein 1 buc, Omega + 2 buc, Joint Complex 3 buc, Fruit Bar 40 buc, 4 active electrolites 6 buc, bile vegane 120 buc, creatine 2 buc, Total protein bar 100 buc, Batoane sarate 120 buc, Muscle Repair 4 buc.

Număr anunț
DA28333038
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BASCHET (CUI 4203857)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI 35264226)
Cod CPV
33616100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.041 RON
Valoare atribuită
3.041 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.041 RON

din 3.041 RON estimat