Atribuită
Cumpărare directă
Gold Nutrition® Goldrink Premium + BCAA’s Fructe de padure reprezinta: combinatia ideala de glucoza si fructoza (2:1), cei mai importanti electroliti pentru sportivi si o sursa importanta de magneziu pentru organism. BCAA (aminoacizi cu catena ramificata) este considerat a treia sursa de energie folosita de organism. Leucina, izoleucina si valina au un rol important in sinteza proteinelor, in cresterea masei musculare, in cresterea vitezei de recuperare a organismului dupa un efort fizic intens si actioneaza ca adjuvant in catabolismul muscular. PeptoPro® este o proteina constituita din peptide (parti mici din proteine), pe care organismul le poate absorbi mai usor si mai rapid decat proteinele normale. Datorita solubilitatii in apa si fara a necesita digestie prealabila, intra direct in fluxul sangvin, ajunge rapid in masa musculara si permite o intretinere a acesteia in timpul si dupa antrenament. Mod de utilizare: Se recomanda a se
- Număr anunț
- DA28310699
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
- Furnizor / câștigător
- GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI 35264226)
- Cod CPV
- 33617000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163 RON
- Valoare atribuită
- 1.163 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.