Atribuită
Cumpărare directă
SACI CADAVRE PENTRU MEDICINA LEGALA CONFECTIONAT DIN MATERIAL IMPERMEABIL,PERSONALIZATI, DIMENSIUNI -2,20m-1m (PE INCHIS),CULORI ROSU , NEGRU, ETC.,PREVAZUT CU MANERE SI FERMOAR PE 3 LATURI. PRODUS ATESTAT DE O.S.I.M BUCURESTI . TERMENUL DE LIVRARE IN FUNCTIE DE CANTITATEA COMANDATA.
- Număr anunț
- DA28489543
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- DRAGOŞTEFI ALIM S.R.L. (CUI 34927835)
- Cod CPV
- 33922000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.