Atribuită Cumpărare directă

Achizitie serviciii reparație și inlocuit set placute frana fata si spate, lichid frana, broasca usa dreapta fata, vopsit capota motor pentru autoturism Volkswagen Passat – B 88 WMJ . Furnizorul se obligă să livreze, piese noi, neutilizate anterior conform prețurilor unitare ofertate și specificațiilor tehnice din oferta sa ( nota de constatare). Prețul convenit include manopera, piese de schimb și revizia tehnică, lei fără TVA. În cazul în care, din vina sa exclusivă, Prestatorul nu reuşeşte să-şi execute obligaţiile asumate, atunci Achizitorul are dreptul de a deduce ca penalitaţi o sumă echivalentă cu o cotă procentuală din preţul comenzii de 0,1% pe zi de întârziere, până la îndeplinirea efectivă a obligaţiilor. Plata se va face cu O.P. în contul de trezorerie al operatorului economic, în termen de maxim 30 de zile de la data primirii facturii, daca aceasta dată este ulterioară recepţiei serviciilor, în caz contrar termenul curgând de la data recepţiei serviciilor. În cazul în care Achizitorul nu își onorează, în mod culpabil, obligațiile în termenul prevăzut la pct. de mai sus, atunci acestuia îi revine obligația de a plăti, cu titlul de dobânda penalizatoare, o sumă echivalentă cu o cotă procentuală de 0.1% pe zi, de la data la care obligațiile trebuiau a fi îndeplinite până la îndeplinirea efectivă a acestora. mai putin

Număr anunț
DA28468457
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
INTERAUTO TECH S.R.L. (CUI 28480863)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.827 RON
Valoare atribuită
2.827 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.827 RON

din 2.827 RON estimat