Atribuită Cumpărare directă

TRENING CHAMPIONSHIP VI 25BUC IMPRIMARE NUMERE 68BUC TRICOU SUPERNOVA 5BUC SHORT NOBEL 5BUC ATENTIE!!! TOATE PRODUSELE SE VOR FACTURA DETALIAT. ACHIZITIONAND ACEST PACHET SUNTETI DE ACORD CU FACTURAREA DETALIATA!!!

Număr anunț
DA28362259
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.432 RON
Valoare atribuită
4.432 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.432 RON

din 4.432 RON estimat