Atribuită Cumpărare directă

Ridicari topografice si documentatii cadastrale pentru drumuri cu suprafata cuprinsa intre 20000-25000mp

Număr anunț
DA28396048
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
MILITARU SILVIU-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28697057)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.000 RON
Valoare atribuită
68.000 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.000 RON

din 68.000 RON estimat