Atribuită
Cumpărare directă
hotel Poseidon, Jupiter, cazare Selariu Cornelia, perioada 25.07-1.08, participare curs Noutati legislative in starea civila si proceduri de implementare hotel Riviera, mamaia- Tatuc Maria , perioada 25.07-1.08, participare curs Etica profesionala si comunicare cu cetatenii hotel Europa, Eforie Nord, 25.07-31.07, participare curs Metodologia de evaluare a proiectelor europene
- Număr anunț
- DA28410430
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
- Furnizor / câștigător
- LECTOFORM TRAVEL SRL (CUI 32351409)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.770 RON
- Valoare atribuită
- 15.770 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.