Atribuită
Cumpărare directă
Dna Alixandrescu Erika - hotel Turquoise- participant curs Etica profesionala si comunicarea cu cetatenii- 15-21.07.2021 Carstolovean Mihaela - Hotel Poseidon - participant la curs management financiar public-16-22,07,2021 garbacea Roxana -hotel Riviera participant curs asistenta sociala si protectia copilului 18-25.07.2021
- Număr anunț
- DA28392654
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
- Furnizor / câștigător
- LECTOFORM TRAVEL SRL (CUI 32351409)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.070 RON
- Valoare atribuită
- 15.070 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.