Atribuită
Cumpărare directă
BURETI CU CANELURA 3BUC/SET 2 SET * 0,9 = 1,8; ERIX CLOR PARFUMAT 1 L 1 BUC * 2 = 2; INALBITOR 5L ALBACLOR 4 BUC * 5,8 = 23,2; COADA LEMN 4 BUC * 1,5 = 6; ERIX DETARFLORAL 1 L 10 BUC * 3,5 = 35; LAVETE 30 X 40 100BUC/SET 6 buc * 0,5 = 3; MANUSI MENAJ DIN LATEX XL(T) 10 PER * 2 = 20; MOP BUMBAC 250 GR 4 BUC * 2,54 = 10,16; PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300TABLETE/CUT(1KG) 1 CUT * 36 = 36; SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" PRACTIC 10 ROLA * 4,8 = 48; SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA 10 ROLA * 2 = 20; AVALINO SAPUN LICHID 5L 3 BUC * 7,7 = 23,1; DOMESTOS 750 ML 4 BUC * 5,2 = 20,8, cf ref 12370/07.07.2021-Sf. Lazar, 12658/12.07.2021-Eternitatea, 12696/12.07.2021-Administrativ, 11631/28.06.2021-Port ambarcatiuni
- Număr anunț
- DA28447953
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249 RON
- Valoare atribuită
- 249 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.