Atribuită
Cumpărare directă
LAVETE 30 X 40 100BUC/SET 20 buc * 0,5 = 10 LAVETE USCATE 30X35 3 BUC/SET 10 SET * 1,2 = 12 MOP PLAT LUSTRUIRE + COADA 120CM 2 BUC * 19,76 = 39,52 MATURA FRANCESINA 10 BUC * 4 = 40 MATURA SORG CU COADA 10 BUC * 10 = 100 FARAS CU COADA 314 BEST 10 BUC * 5 = 50 MOP BUMBAC 250 GR 20 BUC * 2,54 = 50,8 COADA LEMN 10 BUC * 1,5 = 15 GALEATA 14L CU STORCATOR 8 BUC * 7,1 = 56,8 ERIX SOLUTIE GRESIE 1L 15 BUC * 3,8 = 57 HARTIE IG. NORMALA 1 STR NATUR 60GR 300 ROLA * 0,2 = 60 DOMESTOS 750 ML 15 BUC * 5,2 = 78 CREMA CORAL 500ML 15 BUC * 2,95 = 44,25 ERIX DETARFLORAL 1 L 20 BUC * 3,5 = 70 PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300TABLETE/CUT(1KG) 2 CUT * 36 = 72 ALCOOL MEDICINAL 500 ML 48 BUC * 4 = 192 DISPENSER SAPUN LICHID 500 ML 6 BUC * 40 = 240 GEL DEZINFECTANT DE MAINI KILCOSEPT 1L 5 BUC * 30 = 150 DISPENSER PROSOAPE PLIATE V EXPERT ALB 6 BUC * 50 = 300 PUBELA BIROU 35L 10 BUC * 25,45 = 254,5 SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" PRACTIC 20 ROLA * 4,8 = 96 SACI MENAJ 60L 20BUC/ROLA HDPE 20 ROLA * 2,16 = 43,2 BURETI CU CANELURA 3BUC/SET 14 SET * 0,9 = 12,6 PERIE CURATAT CU MANER BEST 181 5 BUC * 3 = 15, cf ref 12547/09.07.2021-Administrare Baze de Agrement-Plaja Dunarea
- Număr anunț
- DA28447797
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058 RON
- Valoare atribuită
- 2.058 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.