Atribuită Cumpărare directă

Pachet pungi personalizate hârtie: Format: 23x38x10 cm Suport: dcm 170g/mp, plastifiere mata Tipar: punga alba imprimata ambele fete cu sigla+text policromie Tiraj 2000 1245 euro+TVA

Număr anunț
DA28323684
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI 14774354)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.138 RON
Valoare atribuită
6.138 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
03.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.138 RON

din 6.138 RON estimat