Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO/IEC 27001:2018 Tehnologia informaţiei. Tehnici de securitate. Sisteme de management al securităţii informaţiei. Cerinţe Limba Româna 1 buc 101.88 ron fara TVA 2 SR ISO/CEI 27003:2013 Tehnologia informaţiei. Tehnici de securitate. Îndrumări privind implementarea unui sistem de management al securităţii informaţiei Limba Româna 1 buc 174.6 ron fara TVA 3 SR ISO/IEC 27004:2016 Tehnologia informaţiei. Tehnici de securitate. Managementul securităţii informaţiei. Măsurare Limba Româna 1 buc 159.45 ron fara TVA 4 SR ISO/IEC 27007:2020 Securitatea informației, securitatea cibernetică și protecția confidențialității. Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management al securității informației Limba Româna 1 buc 129.15 ron fara TVA 5 N/A ISO/IEC 27005:2018 Information technology — Security techniques — Information security risk management 1 buc 809.85 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 august 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică
- Număr anunț
- DA28461528
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.374 RON
- Valoare atribuită
- 1.374 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.