Atribuită
Cumpărare directă
1 SR ISO 5667-10:2021 Calitatea apei. Prelevare. Partea 10: Ghid de prelevare a apelor uzate Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 2 SR EN ISO 5667-3:2018 Calitatea apei. Prelevare. Partea 3: Conservarea şi manevrarea probelor de apă Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 3 SR EN ISO/IEC 17000:2020 Evaluarea conformității. Vocabular și principii generale Limba Româna 1 buc 97.33 ron fara TVA 4 Taxe postale 1 buc 10.34 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 august 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică
- Număr anunț
- DA28457915
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396 RON
- Valoare atribuită
- 396 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.