Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN 17141:2020 Camere curate şi medii controlate asociate. Controlul biocontaminării Limba Engleza 1 buc 144.29 ron fara TVA 2 SR EN ISO 4833-1:2014 Microbiologia lanţului alimentar. Metodă orizontală pentru enumerarea microorganismelor. Partea 1: Tehnică de numărare a coloniilor la 30 grade C prin tehnica turnării în plăci Limba Engleza 1 buc 80.67 ron fara TVA 3 SR ISO 4831:2009 Microbiologia alimentelor şi furajelor. Metodă orizontală pentru detectarea şi enumerarea bacteriilor coliforme. Tehnica numărului cel mai probabil Limba Engleza 1 buc 83.70 ron fara TVA 4 SR EN ISO 18593:2018 Microbiologia lanţului alimentar. Metode orizontale pentru eşantionarea suprafeţei Limba Engleza 1 buc 88.24 ron fara TVA 5 Reducere 15% membri ASRO 1 buc -59.54 ron fara TVA 6 ISO 16000-18:2011 Indoor air — Part 18: Detection and enumeration of moulds — Sampling by impaction 1 buc 533.32 ron fara TVA 7 N/A ISO 16000-18:2011/COR 1:2011 Indoor air — Part 18: Detection and enumeration of moulds — Sampling by impaction — Technical Corrigendum 1 1 buc 0.00 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iulie 2021, activitatea de relații cu publicul se va r
- Număr anunț
- DA28370639
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 870 RON
- Valoare atribuită
- 870 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.