Atribuită Cumpărare directă

burghiu buc 1 19 cutter buc 1 8 cutter buc 1 3 priza dubla buc 7 11 intrerupator buc 7 8 garnitura buc 2 1.5 cap insurubat buc 2 6 baterie apa rece buc 2 29 flexibil 1/2 buc 4 12 lavoar 50 buc 1 145 piedestal buc 1 105 sifon flexibil cu ventil buc 1 11 rezervor wc vision buc 1 145 sita baterie buc 3 5 set fixare baterie buc 1 7 holsurub buc 60 0.09 corniere buc 7 2 mistrie buc 3 10 cozi unelte buc 5 13 lopata buc 3 18 teava pvc 125 sn4 4m buc 1 69 mufa 125 buc 2 17 furtun 3/4 ml 50 5 stut furtun buc 1 10 niplu al 1-3/4 buc 1 11 lacat buc 1 15 carlig buc 2 5 stecher buc 1 8 manson pe 32 egal buc 1 12 teu pe 32 egal buc 2 13 teava pe 32 ml 1 3.5 cuier buc 6 6 balamale buc 6 2.5 prelungitor 10m buc 1 61 cleste papagal buc 1 55 perie wc buc 1 8 pensula buc 4 7 vopsea buc 2 36 trafalet buc 2 30 gratar trafalet buc 2 6 cleste buc 1 18 diluant 1l buc 2 13 pompa submersibila buc 1 350 topor buc 3 95 silicon buc 4 17 set fixare lavoar buc 3 6 baterie lavoar buc 1 70 ruleta buc 1 29 hols + diblu buc 20 0.3 burghiu buc 1 6 roaba buc 1 160 cazma buc 1 46 silicon montaj kit buc 2 20 aracet buc 1 8 rob ds 1/2 buc 2 20 robinet pisoar buc 1 65 balamale buc 1 16 hold + diblu 16 buc 4 2.5 intrerupator pt buc 2 9 teava pvc 110*2 buc 1 21 mufa pvc 110 buc 2 6.5 cot pvc 110 buc 2 5 fir coasa buc 1 17 vopsea ecolux buc 5 35 mufa ghebo 1 1/2 buc 2 85

Număr anunț
DA28344614
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FELIX (CUI 21539483)
Furnizor / câștigător
DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI 5119887)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.824 RON
Valoare atribuită
2.824 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.824 RON

din 2.824 RON estimat