Atribuită Cumpărare directă

1 garnituri BUC 10 2 flexibil 1/2-1/2 BUC 4 3 Robinet tr 1/2 Buc 2 4 saci menaj buc 2 5 cuie mici BUC 1 6 holsuruburi BUC 20 7 holsuruburi BUC 20 8 holsuruburi BUC 40 9 bibluri+holsuruburi 12*180 BUC 20 10 holsuruburi BUC 20 11 dibluri+holsuruburi 10 BUC 4 12 holsuruburi 8 BUC 3 13 prelungitor pt bitz buc 1 14 lacat BUC 2 15 saibe BUC 20 16 saibe buc 20 17 holsurub BUC 40 18 sarma mufa BUC 1 19 cuie BUC 1 20 sarma rufe BUC 1 21 HOLSURUB RIGIPS BUC 4 22 coltar l BUC 18 23 racord wc buc 1 24 manusi BUC 1 25 baterii aa BUC 8 26 holsurub 6*140 BUC 2 27 holsurub 6*150 buc 2 28 pila buc 1 29 scurgere+ventil buc 1 30 flexibil piulita+niplu 40 buc 1 31 Robinet DS buc 1 32 stut furtun buc 1 33 burghiu 3 buc 1 34 burghiu 4 BUC 1 35 burghiu 6 BUC 1 36 cuier BUC 4 37 fixare capac wc BUC 4 38 surub+piulita 4 BUC 3 39 diblu+holsurub 12 buc 10 40 diblu +holsurub cu carlig 8 buc 4 41 SARMA ZN 1.2 KG 1 42 grebla BUC 1 43 coada de grebla BUC 1 44 cupla BUC 1 45 furtun apa M 1 46 excentric wc BUC 1 47 set fixare wc buc 1 48 spaclu buc 1 49 teava pvc 110-0.25 buc 1 50 teava 50-0.25 BUC 1 51 teava 40-0.25 buc 1 52 cheie 8 BUC 1 53 potcoava baterie BUC 5 54 sustinere capac wc BUC 6 55 firez BUC 1 56 bec led BUC 1 57 surubelnita BUC 1 58 bidinea BUC 1 59 flex 50 BUC 1 60 surub+piulita+saiba BUC 1 61 FLEXIBIL BUC 2 62 ZAVOR BUC 2 63 SAPA BUC 1 64 COADA DE UNELTE BUC 1 65 VAR STINS BUC 2 66 ARACET BUC 1 67 TEAVA SCURGERE LUNGA BUC 1 68 TEAVA SCURGERE SCURTA BUC 1 69 CLESTE BUC 1 70 VOPSEA PITURA BUC

Număr anunț
DA28328477
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 (CUI 12555803)
Furnizor / câștigător
DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI 5119887)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.207 RON
Valoare atribuită
1.207 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.207 RON

din 1.207 RON estimat