Atribuită
Cumpărare directă
CRG725 TONER COMPATIBIL CANON CRG725 BUC 1* 33,61 D116L TONER COMPATIBIL SAMSUNG D116L BUC 1* 46,22 D111L TONER COMPATIBIL M2022 BUC 1* 46,22 R116 DRUM UNIT COMPATIBIL R116 BUC 1* 54,62 CF217A TONER COMPATIBIL IMPRIMANTA HP M102A BUC 1* 42,02 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER TN1030 BUC 1* 29,41 285A TONER COMPATIBIL HP P1102 BUC 1* 33,61 TN2421 TONER COMPATIBIL TN2421 BUC 1* 42,02 301B CARTUS ORIGINAL CERNEALA HP 301 NEGRU BUC 2* 67,23 301C CARTUS ORIGINAL CERNEALA HP 301 COLOR BUC 1* 81,51 TL411XW TONER ORIGINAL PANTUM M6800FDW BUC 1* 214,29 PG510 CARTUS ORIGINAL CERNEALA CANON PG510 BUC 1* 63,03 CL511 CARTUS ORIGINAL CERNEALA CANON CL511 BUC 1* 79,83 CF217A TONER COMPATIBIL M102A BUC 1* 42,02
- Număr anunț
- DA28445575
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 942 RON
- Valoare atribuită
- 942 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.