Atribuită Cumpărare directă

ADAPTOR PLACA VIDEO VGA-DVI BUC 1* 8,40 UC LENOVO I3-4130 8GB 256GB SSD WINDOWS 10 PRO REFURBISHED BUC 2*764,71 TASTATURA SERIOUX USB BUC 1*21,01 UC LENOVO I3-4130 8GB 512GB SSD WINDOWS 10 PRO REFURBISHED BUC 1*865,55 KIT TASTATURA SI MOUSE A4TECH BUC 2*42,02 MONITOR CALCULATOR 22" TFT REF BUC 3*243,70 IMPRIMANTA HP LJ M102A CU CABLU USB BUC 1*341,18 NOTEBOOK ASUS INTEL PENTIUM SILVER N5000 4GB 256GB SSD WINDOWS 10 PRO OEM CU ADAPTOR LAN BUC 1*1844,54 COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28386229
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.425 RON
Valoare atribuită
5.425 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.425 RON

din 5.425 RON estimat