Atribuită
Cumpărare directă
TN1030 CARTUS COMPATIBIL BROTHER TN1030 BUC 2*29,41 TN2320 CARTUS COMPATIBIL BROTHER L2520DW BUC 1*33,61 CF244A CARTUS COMPATIBIL HP LJ M15A BUC 1*37,82 TN1030 CARTUS COMPATIBIL BROTHER HL-1110E BUC 1* 29,41 Q5949X TONER COMPATIBIL HP 5949X / 1320 BUC 1*46,22 TN1030 CARTUS COMPATIBIL BROTHER HL-1110E BUC 2* 29,41 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER DCP-1510E BUC 1* 29,41 M2400 TONER COMPATIBIL EPSON M2400 BUC 3*42,02 TL-411XW TONER ORIGINAL PANTUM TL-411XW BUC 2*214,29 REFILL CARTUS CU CHIP BUC 1*100.84 CF217A TONER COMPATIBIL HP M102A BUC 2*42,02 TN-B023 CARTUS COMPATIBIL BROTHER BUC 5*29.41
- Număr anunț
- DA28386041
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180 RON
- Valoare atribuită
- 1.180 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.