Atribuită Cumpărare directă

CF244A XL TONER COMPATIBIL HP LASERJET CF244A XL BUC 4* 42,02 E350 TONER COMPATIBIL LEXMARK E350 9k BUC 2* 71,43 TN1030 TONER COMPATIBIL TN1030 BUC 1* 29,41 DR1050 DRUM UNIT COMPATIBIL DR1050 BUC 1* 46,22 D111L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG M2070 BUC 2* 46,22 D116L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG D116L BUC 1* 46,22 CF217A TONER COMPATIBIL M102A BUC 4 *42,02 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER L2500 BUC 2* 33,61 PG545XL CARTUS ORIGINAL CANON PG545 XL BUC 1* 88,24 CL546XL CARTUS ORIGINAL CANON CL546 XL BUC 1* 88,24 DL410 DRUM UNIT ORIGINAL DL410 BUC 2* 289,92 DK150 DRUM UNIT COMPATIBIL DK150 BUC 1* 168,07 TN1030 TONER COMPATIBIL TN1030 BUC 2* 29,41 CC530A CARTUS COMPATIBIL CC530A BUC 2* 54,62 TN2421 CARTUS COMPATIBIL BROTHER L2712DN BUC 2* 42,02 TN-B023 CARTUS ORIGINAL BROTHER TN-B023 BUC 1* 79,83

Număr anunț
DA28323140
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat