Atribuită
Cumpărare directă
Implementare proceduri protecția datelor cu caracter personal în conformitate cu regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 care cuprinde: - evaluarea conformitatii cu REGULAMENTUL (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date; - evaluarea eficacitatii masurilor tehnice si organizatorice pentru a garanta securitatea prelucrarii datelor cu caracter personal ; - elaborarea procedurii specifice pentru implementarea cerintelor GDPR - consultanta GDPR privind modul de completare decizii si formulare specifice.
- Număr anunț
- DA28470320
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
- Furnizor / câștigător
- RAISA STYLE SRL (CUI 15946075)
- Cod CPV
- 72322000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.