Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de constructie:priza dubla PT-25buc; siguranta 1p+n-10A-18buc ;siguranta 2p-10A-7buc;banda perforata 17mm-2buc; banda perforata 12mm-1buc; surub M6*40-100buc; piulita M6-100buc; saiba M8-100buc ;banda izoliera-1buc; autoforante 4.8*25-100buc;Cablu myym 2*1.5-50ml.
- Număr anunț
- DA28360983
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- ECONOMIC S.R.L. (CUI 2696163)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.201 RON
- Valoare atribuită
- 1.201 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.