Atribuită Cumpărare directă

Pachet sigle de informare si publicitate Banner afisaj 100x800cm, 1 buc Banner afisaj 125x1000cm 1buc , banner afisaj rollup 2 buc

Număr anunț
DA28383695
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL MEDIA CONCEPT SRL (CUI 35168369)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.231 RON
Valoare atribuită
8.231 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.231 RON

din 8.231 RON estimat