Atribuită Cumpărare directă

Furnizare: fir trimmy Hva 3,0mmX48m Whisper Twist Buc 2 sina de ghidaj Hva 18" 1,5mm 3/8 Buc 4 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 5 filtru carburant Hva Buc 6 filtru aer 365, 372 Buc 4 snur demaror d3.5mm (1m) Buc 5 sprochet .3/8" Buc 4 pila rotunda 5,5mm Oregon Buc 8 pana doborare 8" Hva Buc 4 ulei 4T SAE 30 0,6L Briggs&Stratton flacon 2 arc demaror 365, 372 xp Buc 2 ulei 4T 10W30 0,6L Honda flacon 1

Număr anunț
DA28404963
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.677 RON
Valoare atribuită
1.677 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.677 RON

din 1.677 RON estimat