Atribuită
Cumpărare directă
1.FILTRU ULEI 1*28 2.FILTRU AER =1*40 3.FILTRU MOTORINA=1*39 4.FILTRU POLEN=1*20 5.SET COMPLET GARNITURI MOTOR=1*498.40 6.SIMERING PALIER SPATE1*108.74 7.GARNITURA CAPAC 1*35.28 8.KIT DISTRIBUTIE COMPLET=1*1097.99 9.POMPA APA1*330 10. SIMERING SUPAPA =16*7.05 11.SEMICON SIGURANTA SUPAPA=32*1.44 12.FILTRU ULEI=1*40 13.ELEMENT FILTRANT MOTORINA=1*72 14.FILTRU POLEN=1*26 15.FILTRU AER=1*90 16.CUREA A.C. 4PK1102=1*100.80 17.CULBUTOR MOTOR=16*24.36 18.SET SEGMENTI/PISTON=4*207.39 19.SUPAPA ADMISIE=8*24 20.SUPAPA EVACUARE=8*28.99 21.Kit curea accesorii (rola intindere+curea accesorii=1*190.29
- Număr anunț
- DA28417692
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34312000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.518 RON
- Valoare atribuită
- 4.518 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.