Atribuită Cumpărare directă

OFERTA CASCO CV05PXE / UU1HSDJ9G58524089 Turism De Teren Dacia Duster I (03.2010->) 1.461 cmc/ 1.875 Kg 2017 SA 42.447 RON

Număr anunț
DA28484362
Autoritate contractantă
Politia Locala a mun.Sf.Gheorghe (CUI 18018175)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.636 RON
Valoare atribuită
1.636 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636 RON

din 1.636 RON estimat