Atribuită
Cumpărare directă
DEWEY Ciorapi 4 10 40 Total 40 CALINA+ MADALINA Dres 2 15 30 total 30 PATTY Dres 3 15 45 total 45 NED Ciorapi 1 10 10 total 10 NED PROFESOR Ciorapi 1 10 10 total 10 RADU ION Ciorapi 1 10 10 total 10 MANI GJERGHI Bretele 1 50 50 Ciorapi 1 10 10 total 60 FANG Ciorapi 1 10 10 total 10 MIHAI TOMA Ciorapi 1 10 10 total 10 BOGDAN LUPEA Ciorapi 1 10 10 total 10 DANIELA CARSTEA Dres 1 15 15 total 15 THEO Dres 1 15 15 total 15 SABINA Cascheta politist 1 100 100 Dres 1 15 15 total 115 SABINA Dres CONSUELA 1 15 15 total 15 CRISTIANA IONITA Dres 1 15 15 total 15 DUTU Ciorapi 1 10 10 total 10 MARIA ALEXIEVICI Dres 1 15 15 total 15 ANDREEA IFTIMESCU Dres 1 15 15 total 15 RALUCA OPREA Dres 1 15 15 total 15 NAE Ciorapi 1 10 10 total 10 ANA MARIA IVAN Dres 1 10 10 total 10 COPII Curele 23 30 690 Cravate 20 30 600 Tenisi 39 50 1950 Ciorapi 80 10 800 Rucsac 7 100 700 Bandane 20 10 200 total 4940 LAURA OANA D na Sheinkoph Dres 1 15 15 Total 15 Sepci 4 50 200 Prosoape 10 20 200 total 400
- Număr anunț
- DA28361026
- Autoritate contractantă
- OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
- Furnizor / câștigător
- FOARTE FRUMOS SRL (CUI 34593433)
- Cod CPV
- 18420000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.840 RON
- Valoare atribuită
- 5.840 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.