Atribuită
Cumpărare directă
PATTY Costum de sport 3 250 750 total 750 NED PARINTE Parpalac 1 200 200 Costum fotbalist 1 300 300 total 500 RADU ION Salopeta mecanic 1 150 150 total 150 DANIELA CARSTEA total 150 THEO Parpalac/hanorac emo 1 150 150 total 150 SABINA Parpalac emo 1 200 200 Costum profa 1 200 200 Costum sport 1 250 250 Costum politist 1 250 250 total 900 CONSUELA AGENT DE SECURITATE Geaca 1 250 250 Costum agent de securitate 1 250 250 Costum roz 1 250 250 total 750 DUTU Geaca 1 250 250 total 250 ALEXIEVICI Pardesiu 1 175 175 total 175 ANDREEA Pardesiu 1 150 150 total 150 RALUCA OPREA Pardesiu 1 250 250 total 250 NAE Geaca 1 250 250 Geaca rosie 1 250 250 total 500 MIHAI PRCOPE Costum yoga 1 250 250 total 250 Tricou imprimat cu limba 1 60 60 total 60
- Număr anunț
- DA28361011
- Autoritate contractantă
- OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
- Furnizor / câștigător
- FOARTE FRUMOS SRL (CUI 34593433)
- Cod CPV
- 18410000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.985 RON
- Valoare atribuită
- 4.985 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.