Atribuită
Cumpărare directă
Servicii inlocuire termostat, rotor pompa apa de mare, verificare filtru apa de mare,inlocuire antigel, reglat carma. Serviciile includ materialele(termostat, o-ring, garnitura, rotor, antigel, apa distilata) si manopera conform oferta 2833/16.07.2021 Conditiile generale de garantie pentru consumabile: 6 luni sau 1000 h de la data facturii Conditii generale de garantie pentru lucrari: 3 luni de la data prestarii serviciilor
- Număr anunț
- DA28434275
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
- Cod CPV
- 50241000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.518 RON
- Valoare atribuită
- 2.518 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.