Atribuită Cumpărare directă

baterie duracell R3 4BUC/SET, baterie duracell R6 4BUC/SET, PLIC C4 BURDUF KRAFT CLAPA NORMALA Lupa, diametru 75 mm, marire 3X, rama metal. DOSAR CU SINA CARTON 230GR/MP HARTIE XEROX A4 80GR 500COLI/TOP

Număr anunț
DA28405830
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458 RON
Valoare atribuită
1.458 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458 RON

din 1.458 RON estimat