Atribuită Cumpărare directă

Execuţie lucrări de reparație a gardului de împrejmuire, pe o lungime de 25 metri liniari, la Depozitul neconform de deșeuri închis Alba Iulia, potrivit Formularului dvs de Propunere tehnica si financiara transmis pe email si inregistrat la sediul AC sub nr. 16070/19.07.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA28422390
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
PREGO DESIGN CONSTRUCT SRL (CUI 34326398)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat