Atribuită
Cumpărare directă
Actualizare DALI reabilitare Colegiul National Traian conform Caiet de sarcini atasat. Acceptarea de catre dvs. presupune acceptarea conditiilor din caietul de sarcini si ducerea la indeplinire a conditiilor solicitate. Propunerea tehnica va fi elaborata astfel încât să se asigure posibilitatea verificarii corespondentei cu specificațiile tehnice prevăzute în caietul de sarcini si va fi transmisa autoritatii contractante pe email : achizitiidirectedts@yahoo.com pana in data de 21.07.2021.SE SOLICITA ACCEPTAREA CPV 79311100-8 Servicii de elaborare de studii
- Număr anunț
- DA28396059
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI 31700497)
- Cod CPV
- 79311100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.