Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare, verificare tehnica si asistenta tehnica din partea proiectantului pt. “Reabilitare strazi domeniul public – strada Pades” in Municipiul Drobeta Turnu-Severin in comformitate cu caietul de sarcini atasat. Acceptarea de catre dvs. presupune acceptarea conditiilor din caietul de sarcini si ducerea la indeplinire a acestora. Propunerea tehnica va fi elaborata astfel incat sa se asigure posibilitatea verificarii corespondentei cu specificatiile tehnice prevazute in Caietul de sarcini si va fi transmisa autoritatii contractante pe adesa de e-mail achizitiidirectedts@yahoo.com
- Număr anunț
- DA28394768
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI 31700497)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.