Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Cablu RV-K 5x50 = 85 m; Intinzator M16 = 2 buc. ; Bride M16 din otel inoxidabil = 2 buc În cazul in care furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda,atunci achizitorul are dreptul de a solicita,ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit,furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta ,pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA28382263
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
BUGION SERVICE SRL (CUI 9461555)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.942 RON
Valoare atribuită
16.942 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.942 RON

din 16.942 RON estimat