Atribuită
Cumpărare directă
Servicii suport garantie sisteme si echipamente de retea -1 an Cisco Catalist 3850 x 2 bucăți (SN: FCW1913C0FX, FOC1913X0J5) Router Cisco ASA 5512 x 2 bucăți (SN: FGL192471F9, FGL192471FA) Server IBM SN 06FDAPY servers sytem X3650-m4-7915 Server IBM SN 06FDAPX servers sytem X3650-m4-7915 Server IBM SN 06FDAPV servers sytem X3650-m4-7915
- Număr anunț
- DA28430030
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
- Furnizor / câștigător
- GO-TECH CONSULTING SRL (CUI 31252946)
- Cod CPV
- 50312300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.090 RON
- Valoare atribuită
- 24.090 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.