Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asigurare obligatorie a autovehiculelor auto RCA /12luni = 2138 lei autoturism , marca Dacia , model Logan, putere 55kw, cap .cilindrica 1390 cmc, masa max. 1535kg, nr. locuri 5 , an fabricatie 2005 = 350 lei autoturism , marca Volkswagen, model Passat, putere 130 kw, cap .cilindrica 1968 cmc, masa max. 2210 kg, nr.locuri 5, an fabricatie 2015 = 647 lei autoutilitara , marca Mercedes Benz, model Sprinter 411 CDI, putere 80 kw, cap .cilindrica 2148 cmc, masa max. 3500kg, nr.locuri 7 , an fabricatie 2000 =1141 lei
- Număr anunț
- DA28477882
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.138 RON
- Valoare atribuită
- 2.138 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.