Atribuită Cumpărare directă

RASPUNDERE CIVILA AUTO perioada 6 LUNI , pentru AUTOBUZ , 7100 KG, 6871 cm3, nr locuri 72, anul fabricatiei 2008

Număr anunț
DA28468746
Autoritate contractantă
COMUNA BARU (CUI 4521427)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.164 RON
Valoare atribuită
3.164 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.164 RON

din 3.164 RON estimat