Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze: 24 bucati (24 sticle) K-Othrine SC25- ambalat in sticla de 1 litru si 24 bucati (24 sticle) Airone - ambalat in sticla de 1 litru, necesare subscrisei pentru a actiona rapid asupra tuturor stadiilor de dezvoltare ale insectelor (oua, larve, adulti) de pe spatiile verzi, pe raza orasului Voluntari, in vederea indeplinirii obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.
- Număr anunț
- DA28377606
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 39230000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.838 RON
- Valoare atribuită
- 7.838 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.