Atribuită
Cumpărare directă
CARTELA PREPAY 10E x 6 buc Cablu USB Type C Alb Baseus CATSW 02 Încărcător APPLE 18W USB-CMU7V2ZM/A Cablu iPhone 5 Baseusw 2M Negru /Gri CALKf-cg1 Incdarcatot auto Dual 45W 6A ccNegru Magic Baseus CCMLC2GA-01 Tempered iPhone 12/12 Pro 3D Privacy Negru Vetter Cablu Apple USB -C / LIGHTNING MKQ42AM/A 2M Tempered Samsung Note 20 Ultra 3D Negru Nilkin Tempered iPAD10.2.2019 Casti samsungNote 10 PlusType C AKG EOIG955 Albe Tempered Samsung S21 Plus 5D NegruMyScreen Lite Husa SamsungS21 Clear View neagra EF-ZG991CB Incarcator Universal Samsung25WPD QC3A Negru EP-TA 800NEBEGEU temperedSamsungA21s Full Glue Negru Husa iPAD 10.2.2019 UNIQ Rigor Neagra Incarcator +Cablu Samsung Type C EP TA20EWE ÎNCARCATOR RETEA CELLARA 2,4A /2,4A DUAL USB Husa Samsung Note 20 Liquid Air Neagra Mata Spigen Suport Auto Universal Baseus SULX OS Si8lver Husa Samsung s9 Plus Soft touchSilk Rose vetter Tempered Samsung Note 9 3D Negru 3MK
- Număr anunț
- DA28391558
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- REAL S.R.L. (CUI 3493060)
- Cod CPV
- 64212900-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.804 RON
- Valoare atribuită
- 2.804 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.